|
Henry Jones
( Bib # 62 )
Guilford, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Silas Meyer
( Bib # 66 )
Guilford, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Connor Alderman
( Bib # 50 )
West Hartford, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Colton Bader
( Bib # 51 )
Wallingford, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Madsen Block
( Bib # 52 )
Hadlyme, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Oliver Grabicki
( Bib # 61 )
West Hartford, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Vinh Tran
( Bib # 73 )
Avon, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Eli Boryczewski
( Bib # 55 )
Weatogue, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Luca Gnazzo
( Bib # 60 )
Columbia, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Nico Leonard
( Bib # 63 )
Guilford, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Max Massameno
( Bib # 64 )
Wallingford, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Alexander Savino
( Bib # 69 )
Avon, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Levi Stochlinski
( Bib # 70 )
Middletown, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Oliver Stochlinski
( Bib # 71 )
Middletown, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Grady Swacker
( Bib # 72 )
Simsbury, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Samuel Turner
( Bib # 74 )
Farmington, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Aiden Walsh
( Bib # 75 )
Portland, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Trevor Bobbin
( Bib # 53 )
Redding, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Henryk Bober
( Bib # 54 )
Guilford, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Charles Clark
( Bib # 56 )
Oxford, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Brody Derosa
( Bib # 58 )
Orange, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Keillor Fitton
( Bib # 59 )
Guilford, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Andrew Meyer
( Bib # 65 )
Guilford, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Wyatt Pratt
( Bib # 67 )
Canton, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|
|
Noah Rosenthal
( Bib # 68 )
West Hartford, CT
|
Cat 3 Boys 9-12
|
Based on Race
|
|